Beton 2017 Fuarı

beton-2017-exhibition

Hazır Beton Sektörünün Büyük Buluşması: Beton İstanbul 2017 Fuarı

Beton İstanbul 2017 Hazır Beton, Çimento, Agrega, İnşaat Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı
13-15 Nisan 2017

Türkiye Hazır Beton Birliği ve Kalite Fuarcılık tarafından kongre ile eş zamanlı olarak “Beton İstanbul 2017 Hazır Beton, Çimento, Agrega, İnşaat Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı” düzenlenecek.

İstanbul Fuar Merkezi’nde 13-15 Nisan 2017 tarihlerinde düzenlenecek olan Fuar’da hazır beton, çimento, agrega ve inşaat sektörleri ile ilgili son teknolojik ürünler, araç, makine ve ekipmanlar, hizmet ve donanımlar sergilenecek. Fuar hazır beton sektörüyle ilgili her kesimin buluştuğu ortak bir platform olacak.

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Fuar’da katılımcılar son teknoloji ürünlerini ziyaretçilere sunacak. Fuarda hazır beton ve çimento ekipmanlarının yanısıra beton santralleri, iş makineleri, kamyon ve çekiciler, transmikserler, pompalar, kalıp sistemleri, vinçler, çeşitli beton kimyasalları, otomasyon sistemleri, lastik ve akaryakıt ürünleri, sektörel makineler başta olmak üzere çok geniş bir ürün yelpazesi beton ve agrega üreticilerine ve inşaat yapımcılarına sunulacak. Fuar, ekonominin lokomotifi inşaat ve onun en temel kolu hazır beton ile ilgili sektörlerden birçok firmayı aynı çatı altında buluşturacak.

Fuar’ı önceki yıllarda olduğu gibi Avrupa, Asya, Afrika ve Ortadoğu’dan çok sayıda profesyonel katılımcı ziyaret edecek.

Fuarda yer almak için 0212 392 13 90 – 0 212 220 62 57 nolu telefonlardan Kalite Fuarcılık Yapım A.Ş.’yi arayabilir veya info@kalitefuarcilik.com adresine yazabilirsiniz.

Fuar Hakkında Bilgi Almak İçin: www.betonfuari.com

Fuar Yeri: İstanbul Fuar Merkezi, Salon 9-10-11 Yeşilköy / İstanbul